خان مووی | دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال و انیمه

banner ads

هنر طرفداران ماجراهای من با سوپرمن : تیم‌آپ ممکن با بتمن

 به گزارش و تحلیل خان مووی، هنرمند و طرفدار دی‌سی، خاویر سانچز، تصویری را تصور کرده که نشان می‌دهد بتمن و سوپرمن، دو قهرمان مشهور دنیای کمیک، چگونه در سبک هنری "ماجراهای من با سوپرمن" به همراه می‌آیند.

این تصویر توسط خاویر سانچز در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است. در تصویر، بتمن در کنار سوپرمن ایستاده و سانچز توضیح داده که واقعاً فقط سوپرمن را با لباس بتمنی دوباره طراحی کرده است. نتیجه نهایی این کار تصویری شگفت‌انگیز و واقعی از ظاهر نگهبان گاتهام را به تصویر می‌کشد که اگر در ماجراهای من با سوپرمن ظاهر شود، چگونه به نظر خواهد رسید.

مجموعه "ماجراهای من با سوپرمن" به توسعه‌دهندگی توسط وایت و تولید توسط انیمیشن و استودیوهای دی‌سی وارنر تعلق دارد. این مجموعه یک داستان به سبک رشد جوانانه است که جک کوئید در نقش کلارک کنت بازی می‌کند. او همراه با لوئیس لین (الیس لی)، خبرنگار پرشور و پرتلاش، و دوست صمیمی‌اش جیمی اولسن (ایشمل ساحید)، "شروع به کشف هویت‌شان و توانایی‌هایی که به عنوان یک تیم گزارشگری تحقیقاتی در روزنامهٔ دیلی پلنت می‌توانند داشته باشند"، به عبارت خلاصه‌شده رسمی.

"ماجراهای من با سوپرمن" نقدها و تحسین‌های زیادی از طرفداران دی‌سی را برای تغییراتی که به افسانه مرد فولاد داده شده، به دنبال داشته است، این شامل بازتعریف شخصیت‌های دی‌سی مانند آقای Mxyzptlk، Deathstroke، Livewire، Rough House و Heat Wave است. جیک وایت، تهیه‌کننده مجموعه، اعلام کرده است که دی‌سی از این تغییرات حمایت کرده و به خالقان اجازه داده است تا تصور خودشان را از "ماجراهای من با سوپرمن" پیاده کنند. وی گفته: "من از حمایت کامل نظام جدید خوشحالم. آن‌ها تیترهای اصلی اولیه را به جیمز گان نشان داده‌اند و او واقعاً از آن لذت برده است. بنابراین ما اجازه داده شده تا دو فصل خودمان را بدون دخالت و با تأیید زیادی انجام دهیم."

برای اولین بار از دهه ۱۹۹۰، سوپرمن هم‌زمان در سری‌های انیمیشنی و زندهٔ تصویری حضور دارد، و در حال حاضر "ماجراهای من با سوپرمن" همزمان با توقف تابستانی سریال "سوپرمن و لوئیس" پخش می‌شود. این شخصیت نیز برای بازگشت به سینما آماده می‌شود، و "جیمز گان" در حال نوشتن و کارگردانی فیلمی با نام "سوپرمن: میراث" است. دیوید کورنسوت به عنوان تصویری جدید از کلارک کنت/سوپرمن، جانشین کریستوفر ریو، براندون روث و هنری کاویل، خواهد بود و او همچنین قرار است نقش این ابرقهری را در فیلم‌های آیندهٔ دنیای دی‌سی ایفا کند. "سوپرمن: میراث" در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و فیلم‌برداری آن در سال ۲۰۲۴ آغاز می‌شود.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها