خان مووی | دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال و انیمه

banner ads

توصیه های ایچیرو اودا برای نقاشی کردن لایو اکشن وان پیس روی دیوار های ژاپن

به گزارش و تحلیل خان مووی، راهنمای دقیق اییچیرو اودا به تیم ساخت مجموعه تلویزیونی زنده وان پیس را در یک نقاشی دیواری در ژاپن زیبایی می‌بخشد.

یک مترجم غیررسمی اخبار وان پیس که با نام کاربری Sandman در X (قبلاً توییتر) شناخته می‌شود، تصاویر نقاشی را در صفحه خود به همراه ترجمه خام خود به نمایش گذاشته است. به علاوه، اودا به مدیران نمایش توصیه می‌کند که "به داستان اعتماد کنند" و نگران جزئیات فنی مانند "تکنیک فیلم" نشوند. همچنین او هیجان خود را نسبت به این پروژه بیان می‌کند و اعلام می‌کند که این پروژه "بارها بهتر از" آنچه که او در ابتدا فکر می‌کرد، به نمایش درآمده است. او گفت: "من شگفت زده شدم که لوفی خودم که فکر می‌کردم وجود ندارد، در این دنیا واقعیت دارد... این تاثیری ایجاد کرد که فقط نسخهٔ زنده از آن انجام می‌دهد."

اییچیرو اودا به طور نزدیکی در تولید مجموعه تلویزیونی زنده وان پیس شرکت دارد که با بازی ایناکی گودوی (لوفی)، امیلی رود (نامی)، ماکنیو (رورانوا زورو)، جیکوب رومرو (اوسوپ) و تاز اسکایلار (سانجی) است. او گفته که یک زمان فکر می‌کرده که هیچ راهی برای انطباق وان پیس به شکل زنده وجود ندارد، اما دیدگاه او به این مسئله از آن زمان تغییر کرده است. او گفته: "قبلاً فکر می‌کردم تولید نسخهٔ زنده از آن غیرممکن است، اما با فناوری امروزی می‌توان آن را انجام داد. ما باید ظلم دریای بزرگ را بیان کنیم."

اودا همچنین بر اهمیت این تأکید می‌کند که اعمال شخصیت‌ها باورها و اعتقادات آنها را تقویت کند، و می‌گوید که "کلماتی بدون احساس اراده اصلاً لازم نیستند". نگرانی هنرمند از نحوه نمایش شخصیت‌هایش در رویکرد او به مجموعه آشکار است. بر اساس اظهارات مت اوئنز، مدیر نمایش، اودا از نویسندگان خواسته‌است که داستان‌های پشت پردهٔ نیروهای خود (نقابت‌های کاپی) را به عنوان آنچه در مانگا بوده است، نگه دارند "زیرا این داستان‌ها بسیار مهم برای شخصیت‌ها به عنوان افراد و به عنوان رؤیاها و انگیزه‌هایشان هستند..." اودا همچنین خواستار آن شده‌است که نویسندگان به تغییر نیروهای میوه شیطانی بازیگران دست نزنند.

سری نتفلیکس، آخرین فرصت وان پیس برای "جهانی شدن"

تلاش اودا برای حفظ عناصر مهم داستان و شخصیت‌ها از فهم نزدیک به طرفداران او به وجود آمده است. او گفته است: "بین من و طرفدارانم اعتمادی وجود دارد و نمی‌توانم به آنها دروغ بگویم. نمی‌توانید چیزی را جالب بخوانید اگر جذاب نباشد... اصلاً هیچ الهام‌بخشی ندارد زیرا خوب آماده نشده است." به همین دلیل، اودا به تیم تولید می‌پیشنهادد که "تمرکز" خود را بر روی ساختار جذاب و مطابق با منبع اصلی قرار دهند. به علاوه، اودا مدیران نمایش را تشویق به تلاش برای "یک موفقیت بلوکباستر بی‌نظیر" کرده‌است، این آرزو در گفتگوهای گذشته در مورد نمایش تکرار شده‌است، به گفته گزارش‌ها، اودا اظهار داشته‌است که این آخرین فرصت این فرنچایز است تا "جهانی شود".

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها