خان مووی | دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال و انیمه

banner ads

3 شخصیت انیمه ناروتو که درانیمه بوروتو بیشترین تغییر را داشتند!

چندین شخصیت ناروتو تغییرات قابل توجهی را در بوروتو تجربه کردند.

به گزارش و تحلیل خان مووی، سفر ناروتو برای تبدیل به هوکاگه (رهبر رسمی) به اندازه‌ای با طرفداران ارتباط برقرار کرد که پس از پایان آن، یک دنباله برای ناروتو به نام "بوروتو: نسل بعدی ناروتو" ساخته شد که داستان آن حول پسر او می‌چرخد. "بوروتو" دنیای نینجا پس از دستیابی ناروتو به هدف خود برای تبدیل به هوکاگه را بررسی می‌کند، شخصیت‌هایی را که طرفداران از سری اصلی به خاطر تغییرات ظریفی که در آن اعمال شده است، به یاد می‌آورند و شخصیت‌های جدیدی برای آنها برای شناختن ارائه می‌دهد.

تنظیمات آزاد "بوروتو" برخی از شخصیت‌ها را باعث افزایش عمقی نوین در آن‌ها می‌کند، اما این تغییرات، اگرچه اغلب بی‌خطر هستند، گاهی توسط طرفداران دیرینه به عنوان موضوعی مورد انتقاد قرار می‌گیرند. زیرا داستان "بوروتو" حدود 12 سال پس از جنگ بزرگ نینجا چهارم، تغییراتی در شخصیت‌ها قابل انتظار است، اما برخی از تغییرات بیش از دیگران و به شکل‌های جدی‌تری رخ داده‌اند. از اعضای تئوری‌های اصلی سری تا شخصیت‌های کناری که حتی طرفداران پروپاقرص ممکن است آن‌ها را فراموش کرده باشند، چندین شخصیت از ناروتو به بوروتو تغییرات جدی داشته‌اند.

1 - ناروتو اوزوماکی

Hokage Naruto busy in his office.

وقتی ناروتو ابتدا معرفی شد، بهترین راه برای توصیف "جینچوریکی" یعنی صاحب نه دمی روباه دم‌دار، "پسر تبهکار" بود. ناروتو ناراحت از اینکه توسط روستاییان نادیده گرفته می‌شود، به جلب توجه می‌پرداخت و با شوخی‌های کودکانه مانند پاشیدن نقاشی به تابلوی چهره‌های هوکاگه، اجرای "جوتسوی جذاب" و ترساندن دیگر روستاییان مشغول بود. این تا زمانی بود که او از آکادمی فارغ‌التحصیل شد که این بازی‌های کودکانه را کنار گذاشت، اما حتی در آن زمان ناروتو هرگز به بلوغ کامل نرسید . تا زمان پایان جنگ بزرگ نینجای چهارم، او همچنان جنبه شیطنت‌آمیزی داشت.

"بوروتو" نسخه آرام‌تری از هوکاگه را معرفی کرد. در ابتدا، وقتی که ناروتو فهمید که چقدر مطالعه برای تبدیل به هوکاگه ضروری است، افسرده شد، اما به نظر می‌رسد که ناروتو وظایف کمتر جذاب خود را با اشتیاق بیشتری از آنچه طرفداران او در زمان‌های قبلی تصور می‌کردند، انجام می‌دهد. به عنوان هوکاگه، او می‌فهمد که مدیریت روستای برگ چقدر مهم و اولویت دار است و حتی یک بار تصمیم بسیار مورد انتقادی را گرفت که باعث شد برای ادامه کارها، روز تولد دخترش هیماواری را از دست دهد. این یکی از بهترین لحظات او نبود، اما به هر حال نشان داد چقدر ناروتو تغییر کرده است.

2 - کونوهامارو ساروتوبی

Adult Konohamaru uses Multi Shadow Clone Jutsu in Boruto.

در جوانی خود، کونوهامارو هم‌زمان با ناروتو هم‌دست در شوخی و رقیب دوستانه برای مسند هوکاگه بود. حتی در آن زمان نیز، وعده‌ای استثنایی از خود نشان داد، با انجام وظایف دشوار یک ژنین بدون شکایت و فراگیری "جوتسوی جذاب" ناروتو. جالب‌ترین دستاورد کونوهامارو شکست دادن یکی از کلون‌های پین در هنگام حمله به روستای برگ با استفاده از راسنگانی بود که ناروتو به او آموزش داده بود، اما در مقایسه با توانایی‌های او در حال حاضر، کمی کم‌ارزش به نظر می‌رسد.

کنوهامارو در حال حاضر یکی از جونین‌های با مرتبه‌ی بالاتر در روستای برگ است، که دارای تیمی سه نفره از جینین با استعداد خود است. کنوهامارو چندین جوتسوی امضای ناروتو را مهار کرده است، از جمله فراخوانی قورباغه، اما از جوتسوهای مشخص خاندان ساروتوبی خود نیز غفلت نکرده است. او جوتسوی آتش سبک آسوما عموی خود را مهار کرده و تعویض قرار دادن میمون نیز مشابه سومین هوکاگه را دارد. با توجه به سرعت پیشرفت او، ایده که او ممکن است دومین هوکاگه از خاندان خود باشد، به هیچ وجه غیر واقعی نیست.

3 - اوروچیمارو

Orochimaru from Naruto.

اروچیمارو تهدید بزرگ اولیه در انیمه ناروتو بود. او با موفقیت چهارمین کازکاگه (رهبر گرداننده یکی از روستاهای نینجا) را ترور کردن و جایگزین او شد بدون اینکه کسی از آن خبر داشته باشد، به عنوان بخشی از طرحشان برای نابودی روستای برگ ورق. حمله آنها به شهر زادگاه سابق خود منجر به قتل مستقیم هوکاگه سوم (رهبر گرداننده روستاهای نینجا) شد. اروچیمارو تا زمانی که در انتهای شیپودن مرد و با دیدگاه تازه‌ای به زندگی بازگشت، به این نقطه‌ای نرسید تا تغییرات قلبی خود را به‌طور مناسبی نشان دهد. اما تا "بوروتو" نتوانسته بود تغییری در احساسات قلبی ارائه دهد. در "بوروتو"، اروچیمارو بیشتر به تربیت پسرش، میتسوکی، توجه می‌کنند تا ترتیب طرح‌های شرورانه برای افزایش قدرت‌های خود.

تمام علم و پژوهش او اکنون به خدمت بهترین منافع روستای برگ ورق اختصاص یافته است به عنوان کفاره برای جرایم بسیاری که ارتکاب کرده‌ است. حتی به نوعی در برخی موقعیت‌ها به عنوان یک شخصیت کمدی تبدیل شده‌ است. مهم‌ترین توسعه ارشد اروچیمارو در سری اسپین‌آف این بود که همیشه دوجنسی داشته‌اند. آنها به میتسوکی توضیح دادند که برای آنها، ظاهرهای بیرونی هرگز مهم نبوده است، زیرا آنها همواره در بدن‌های مردانه و زنانه وجود داشته‌اند.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها